Zapojte se do kampaně Kniha ti sluší 2018 a získejte slevu na knížky

24.04.2018

Světový týden knihy a autorských práv odstartoval 23. dubna a ve stejnou dobu začala také kampaň Kniha ti sluší iniciovaná Svazem českých knihkupců a nakladatelů. Jejím cílem je podpora a propagace české knižní kultury.  Čtenáři se mohou zapojit do řady akcí a navíc získat slevu na literaturu. 

Slevu 15 procent na knihy získáte snadno - stačí si vytisknout kupón a v týdnu od 23. dubna jej předložit v některém z knihkupectví zapojených do kampaně.  Zúčastnit se můžete také některé ze speciálních akcí

Tváří letošního projektu se stal úspěšný youtuber Kovy, který loni vydal svou první knihu. Ke kampani Kniha ti sluší Kovy uvedl: „Jelikož moje maminka pracovala v knihkupectví, vyrůstal jsem doslova obklopen knihami a lidmi, kteří je milují. Už od dětství mě knihy fascinují, protože je beru jako portál do nového světa a jsem si jistý, že mi neuvěřitelně pomohly s rozvíjením fantazie, kterou dnes pravidelně vybíjím ve svých videích. Čtení je pro mě cestou úniku z reality, rozvíjení osobnosti, vzdělávání se nebo jednoduchým odreagováním."