Novou audioknihu pokřtí Zdeněk Svěrák a Barbora Hrzánová s Anetou Langerovou převezmou zlatou desku

06.05.2019

Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha vstupuje do jubilejního 25. ročníku. Od 9. do 12. května 2019 přivítá příznivce literatury na Výstavišti Praha v Holešovicích v Průmyslovém paláci. Stánek Supraphonu naleznete v levém křídle pod číslem L 109. Veletrh Svět knihy Praha je ideálním místem, kde se seznámíte s novou literární tvorbou a již několik let organizátoři nezapomínají ani na audioknihy.

Návštěvnickou atraktivitu zvyšuje i bohatý doprovodný program - do nějž i letos přispěje vydavatelství Supraphon. V Sále audioknih se ve čtvrtek bude křtít nová audiokniha Zdeňka Svěráka Strážce nádrže, ale také se zde v sobotu uskuteční předání zlaté desky Barboře Hrzánové a Anetě Langerové za audioknihu Pane Bůh, tady Anna. Děti může potěšit setkání s herci, kteří načetli své nejoblíbenější pohádky do Pohádkovníku.

PROGRAM SUPRAPHONU V SÁLE AUDIOKNIH(levé křídlo Průmyslového paláce):

čtvrtek 9. 5. 2019 od 15:00 hodin:
SETKÁNÍ SE ZDEŇKEM SVĚRÁKEM A JEHO NOVOU AUDIOKNIHOU „STRÁŽCE NÁDRŽE“
Křest audioknihy "Strážce nádrže", kterou skvěle načetl její autor Zdeněk Svěrák. Součástí akce bude autogramiáda.


sobota 11. 5. 2019 od 13:00 hodin:
ZLATÁ DESKA PRO BARBORU HRZÁNOVOU A ANETU LANGEROVOU ZA AUDIOKNIHU „PANE BŮH, TADY ANNA“
Jedna z nejprodávanějších audioknih loňského roku bude oceněna Zlatou deskou Supraphonu za účasti obou protagonistek a renomované režisérky Hany Kofránkové.
sobota 11. 5. 2019 od 13:30 hodin:


KŘEST AUDIOKNIHY „POHÁDKOVNÍK“
Novinka určená dětem i jejich unaveným rodičům obsahuje pohádky v podání hereckých hvězd: Ani Geislerové, Barbory Polákové, Patrika Děrgela, Václava Jílka, Jiřího Suchého z Tábora a Jakuba Prachaře. Součástí akce bude setkání s několika hereckými osobnostmi, které se zúčastnily nahrávání audioknihy.