Chcete točit podcast o knihách?

08.05.2019

Podcasty. Trend, který se k nám dostal ze západu a konečně nabírá plných sil i v našich končinách. V našem malém rybníčku jich sice ještě nevzniká tolik, ale možná proto máte skvělou šanci se do této rozvíjející se oblasti zapojit.

První, nejinspirativnější a nejveselejší (adjektiva vybrali sami posluchači! autoři podcastu by se styděli) podcast o audioknihách, knihách a filmech se už potřetí vrací na Svět knihy.

Po úspěšném živém nahrávání z předchozích let se chystá opakování a zatímco loni se živá verze oblíbeného podcastu Audinovinky soustředila na to, jak si zvládnete číst třeba i v práci, letos se podívá na podcasty samotné. A vy můžete být u toho.

Přijďte, vyslechněte si o novinkách z veletrhu, zasoutěžte si o super ceny a vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké by to bylo "moderovat" takový podcast.

Máte své téma a chtěli byste začít točit svůj podcast - třeba o knihách? Na nahrávání zjistíte i to, jak to celé funguje a co je k tomu vůbec třeba.

Michal a Petra z Audiolibrixu, na kterém taky najdete největší katalog českých a slovenských podcastů, už za sebou mají více jak 3 roky natáčení knižního podcastu. Jeden točí v Litvínově, druhý v Bratislavě. A nikdy byste to nepoznali!

A v sobotu od 15:30 se s vámi o své triky podělí v Audioknižním sále.

Jaký potřebujete hardware, které radioaktivní zvíře vás musí kousnout, abyste získali potřebné superhrdinské schopnosti? Nebo je to úplně jinak?

Rezervujte si čas v diářích a přijďte se zeptat na cokoli, co vás ohledně podcastů zajímá.

Kde? Audioknižní sál v levém křídle Veletržního paláce
Kdy? Sobota, 15:30 - 16:30